Dodatni načini osvajanja pik
Novi načini osvajanja ugodnosti
Poglejte si več o Pika bonitetnem sistemu
VečPoleg zbiranja pik z rednimi nakupi, z nakupi pri partnerjih in z dvojnimi pikami za člane Kluba Lumpi na nakupe otroškega sveta lahko dodatne pike in druge ugodnosti pridobite tudi z aktivacijo izzivov v mobilni aplikaciji Moj M.
Aktivirajte izzive v aplikaciji Moj M in pridobite dodatne ugodnosti.
IZZIVI SO ČASOVNO OMEJENI:
- NOVEMBER do JANUAR: Z registracijo mobilne aplikacije Moj M na svojem telefonu in povezavo s svojo Pika kartico ter aktivacijo izziva takoj osvojite 100 dodatnih pik. Velja za nove uporabnike aplikacije Moj M. V izzivu lahko sodelujete zgolj enkrat.
POMEMBNO: Vsak izziv je potrebno predhodno AKTIVIRATI prek mobilne aplikacije Moj M! Šele po aktivaciji se vklopi števec za izziv. Izziv aktivirate enkrat, v njem pa sodelujejo vse kartice v okviru vašega kartičnega računa.
PRIČNITE Z DODATNIMI NAČINI OSVAJANJA UGODNOSTI:
Za prenos aplikacije Moj M kliknite na App Store! Za prenos aplikacije Moj M kliknite na Google Play!